Главная | Мой профиль | Выход | RSSПонедельник, 20.11.2017, 15:44

ГОВОРИМ ВМЕСТЕ о причинах закрытия логопедических групп в г.Мариуполь

Меню сайта
Категории раздела
Мои файлы [24]
Мини-чат
200
Наш опрос
Вы считаете справедлива оплата персоналу детсадов в размере минимальной зарлплаты?
Всего ответов: 22
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа

Каталог файлов

Главная » Файлы » Мои файлы

Щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку, у дошкільних навчальних закладах
24.07.2011, 21:20
Щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку, у дошкільних навчальних закладах
Лист МОНмолодьспорт №1/9-552 від 21.07.11 року
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ
№1/9-552 від 21 липня 2011 року
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту
Автономної Республіки Крим
управління освіти і науки обласних,
Київської та Севастопольської міських
державних адміністрацій
Щодо терміну перебування дітей,
які досягли шестирічного віку,
у дошкільних навчальних закладах
Міністерство звертає увагу щодо терміну перебування дітей, які досягли шестирічного віку у дошкільних навчальних закладах та порядку формування вікових груп на наступний навчальний рік. Так відповідно до п.1 ст. 12 Закону Україну "Про дошкільну освіту" право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям віком від двох місяців до шести (семи) років. Діти, яким станом на 1 вересня поточного року виповнюється 6 років, мають право за бажанням батьків перебувати в дошкільних навчальних закладах до 7 років.
Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305, визначено, що навчальний рік у дошкільних навчальних закладах розпочинається 1 вересня і закінчується 31 травня, а оздоровчий період триває з 1 червня по 31 серпня.
Відтак, переведення дітей з однієї вікової групи до іншої здійснюється з 1 вересня поточного року. Одночасно звертаємо увагу, що діти шести (семи) років, які ідуть до школи з 1 вересня, мають право відвідувати дошкільний навчальний заклад до кінця оздоровчого періоду.
Зміст листа просимо довести до відома керівників дошкільних навчальних закладів.
Заступник Міністра Б.М. Жебровський
За матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 22.07.2011
© «Плеяди» 1998–2011 (www.osvita.ua)
http://osvita.ua/legislation/doshkilna-osvita/20765/
Категория: Мои файлы | Добавил: Виктория
Просмотров: 725 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 1.5/2
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]
Поиск
Друзья сайта
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz

  • Мариуполь © 2017
    Кассай Людмила (097)954-14-22 kavarnos1@mail.ru
    Сделать бесплатный сайт с uCoz